Search Results

Search results 1-20 of 304.

• Hypnotix poker blog

s.sybev - - BG - блогове

ГГ Иво , с подобна работна етика няма да имаш проблеми и на горните нива , като си събереш комфортния банкрол не ги бави много

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Май:Здравейте, Покер : Още един месец в историята , както всяка година имаше летни покер серии (SCOOP) . Всеки път когато дойде този период от годината си променям режима и играя супер много от турнирите , които са low-mid stakes , заради доборот ЕВ което предоставят и големите наградни фондове . За разлика от предишните тази година успях да остана неутрален и да играя само в неделите , а през другото време си играех NL cash games . Записах солиден месец , играх доста фокусирано през по-голямата…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Април:Здравейте , 1/ Покер : Април е втория ми негативен месец от както превключих изцяло към 6макс кеш игрите , първия беше Юли миналата година . Като изключим резултата , представянето ми по масите го отчитам като положително , почти нямах моменти в които играя на автопилот , а когато имах такива и се усещах просто спирах да играя . Което от своя страна доведе до по-малко часове игра по масите със зададената цел , но quality over quantity ми се струва по-добрия подход , особено като се вземе в…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Март:Здравейте , Март беше интересен месец , като стартира доста негативно мисля че още на 2-3ти получих обаждане и разбрах че майката на един мой приятел от детството ми , е починала и реших да се прибера и да го видя , евентуално да помогна с нещо ако има нужда . По пътя си мислих за някакви подходи как да го вдигна чисто ментално , ако има нужда . Прибрах се на село и на следващия ден се видяхме с него и сестра му , в началото беше доста странно реално все едно не беше там а в някакви мисли з…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Януари - Февруари: Изминаха първите 2 месеца от 2019-та , доста продуктивни в покер отношение . Януари беше най-силния ми месец до момента като резултат , като начин на игра не мисля че през предните няколко месеца и Февруари съм играл по-зле / по-добре , просто вариацията беше с мен . Всички цели които си поставих ги преизпълних , единственото нещо което не успях да спазя е да се храня добре , докато бяхме в Азия постоянно се натрисах на някакви пикантни неща и докато измисля начин да се разбер…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

2019 годишни цели: Искам да работя над 3 аспекта тази година , като 2та са основни и се прехвърлят от миналогодишните , а третия ще бъде следващото нещо в което искам да се образовам на по-дълбоко ниво . 1/ Покер - работата си остава приоритет на този етап , благодарение на софтуерите и помощните програми опциите за развиване и учене на теорията са доста напреднали и дават възможност да си отговориш на въпроси на които не би могъл без тях . Та целите ми са няколко не са фиксирани , по-скоро са в…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

2018 review:Здравейте , 2018 приключи за мен и ще направя един преглед на това , което се случи . -Стартирах годината на нл50/100 като продавах част от екшъна на нл100 , Януари и Февруари бяха много добри месеци от към резултати и успях да си откупя целия екшън за нл100 , като натрупах и допълнителна банка . -Февруари / Март / Април продължих да грайндя основно на нл100 и банкрола ми нарастваше с всеки месец . -Май /Юни coaching for profit сделката ми приключи и продължих да играя самостоятелно …

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Ноември:Up time 1/ Покер - good 2/ Хранителен режим - good 3/ Ментъл - good 4/ Физически тренировки - fail 5/ Дневен режим - fail Няма много неща за които да пиша по-горните теми . Този месец имах доста здравословни проблеми ( настинка + ечемик на окото ) . За ечемика май вината е моя , понеже съм закъснял с прегледа и се е капсулирал , което означаваше че трябва да ми го премахнат оперативно . След това трябваше да си запазя час за операция , лекарите ми казаха че ще струва 550лв ако не съм здр…

• Hypnotix poker blog

s.sybev - - BG - блогове

гг +1 за hourly-to , мен би ми било интересно .

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Октомври: През този месец преизпълних част от целите и фейлнах в други , няма да ги разделям на poker / non-poker , а ще ги карам по важност спрямо самия месец . 1/ Дневен режим - пробвах по 1 вариант за всяка седмица и всеки има своите предимства и недостатъци . - Вариант 1 , ставане в 04-05 сутринта - нощните часове са най-ефективни , няма никакви неща които да те разсейват и реално първите 2 часа от старта на деня ми фокуса ми беше мн над средното ниво за мен . Другия огромен + е че хващаш но…

• Octomber grind

s.sybev - - BG - блогове

Hi , - Залите които имат лиценз за БГ са както си ги изброил : Pokerstars , bwin , bet365 . - Достъпни зали за регистрации без лиценз : Microgaming , WPN .

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Септември:Holla . Измина и септември , през този месец смених локацията (от Варна в София) , нещата покрай местенето преминаха сравнително гладко без много усложнения и губене на време - като голяма част от това е благодарение на съквартиранта ми , който се премести 3-4 дена преди мен и беше свършил основната работа (прекарване на интернет и поръчване на необходимите неща за setup-a ) . Първата седмица доло горе всеки ден получавах некви неща бюра , прахосмучкачки , чинии и всякакви неща и бях н…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Август: OK let's go ... Кратък увод - още преди да започне месеца имах идея какво ще се случи и как ще протече . Основните неща , като покер / хранителен режим / тренировки си оставаха и имаше допълнителни като визитата на 2ма приятели всеки за по 1 седмица (14 дни тотал ) и търсене / намиране на квартира в София и местене началото на следващия месец - доста натоварен месец общо взето , ще спазвам формата за ъпдейт от горния пост за да има някаква последователност . 1/ Покер : Реално очаквах да …

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Юли:Здравейте , още един месец в историята , статистически този ще е запомнящ се понеже е първият ми губещ месец преди рейкбек-а от ... дори не помня от кога , но може би 2 години (24месеца). Отново ще разбия ъпдейта на 2 части покер и хранителен режим / тренировки / ментъл нагласа . 1/ Покер : Месеца ми започна 1 идея по-късно (4 юли) , като всичко беше планирано и с нещата които предстояха този месец се очакваше да вкарам по-малко обем от стандартния ми . След това си влезнах в режима за грайн…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Да прав си , ще се възползвам за СФ . Идеята ми беше че можеш да си изградиш дългосрочен навик , който да ти помага да си продуктивен и да подпамага на организма ти , но същото важи и ако човека няма идея какво прави и в списъка ти с храни влизат неща , които ти вредят - реално създаваш -ЕВ навик , който ще ти влияе негативно на организма в дългсрочен план и може да доведе до някакви здравословни проблеми . Следователно , който се мъчи да направи някакви промени в този аспект от живота си е най-…

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

ЮниЗдравейте, измина и този месец , като се случиха доста интересни неща в покер отношение , хранителния режим и тренировките . 1/ Физически тренировки + хранителен режим . -Хранителен режим - бях решен да започна с този аспект , защото ми се струва най-логично да се тръгне от там и в началото на месеца си записаха час при диетолог , за който изглеждаше на пръв поглед че има добри отзиви . Отидох в медицинския център и консултацията продължи около 2 часа , като обясних точно какво искам (повече …

• 2019=> 2020

s.sybev - - BG - блогове

Здравейте , доста мислих последната седмица как да наредя приуритетите си за следващите няколко месеца и да изготвя план , който да следвам . Колебанията ми бяха м/у 2 опции , да продължавам да вкарам супер много време в покер , както последните 6 месеца или да карам по-леко като използвам свободното време за други цели . Спрях се на втория вариант и сега ще опиша какво искам да се случи през следващите 6 месеца . 1/ Покер : - Събиране на БР за нл200 в Ipoker и Pokerstars ( в момента отварям 200…

• Флоп и търн са чек/кол и на ривър вече идва трудното решение x/c или x/f , ако е склонен да бетва ривър с по-висока честота с неща като QQ+ , AQo/s+ , A9s/o , KQo/s , K9s и други миснати неща или топ пеъри като AJ , то кола е по-доброто решение , ако е от нити страната фолд . Ръцете са прекалено малко за да се установи точно към коя графа спада , 19/17 ни дават малка подсказка че префлоп е по-тайт от колкото трябва да бъде .

• МАРТ->> МАЙ

s.sybev - - BG - блогове

Здравейте , готов съм с обема за месеца и смятам да направя съпоставка на целите , които си поставих в края на Февруари и реалната ситуация : Quote from s.sybev: “В покер отношение в идните 3 месеца искам да се случат точно 3 неща : 1/ НЛ200 - да се преборя за място на лимита 2/ Подходящ грайнд сет-ъп (ПС+ 1монитор (2) ) - Защо това е важно ? С оптимизирането и подобряването на играта , решенията които вземам станаха доста по-бързи и за кратко време , тази тенденция ще се запази и за в бъдеще =>…

• МАРТ->> МАЙ

s.sybev - - BG - блогове

АПРИЛ: Здравейте , този месец беше доста тегъв и реализирах рекорден брой тилт дни Предния такъв период беше през Декември , забелязва се сериозно подобрение в сравнение с тогава , различното е че не съм изпитвал чувство на несигурност в уменията и не съм се отклонявал от плана за грайнд , което ме радва . Успявах да си вкарвам часовете ден след ден , но дните в които тилтвах бяха съпътствани от известно количество спюунати стакове и това е единствения негативен аспект на дауна , който се откроя…