Search Results

Search results 1-20 of 20.

• Are you ready for this, guys? I think that today is my day

• Angle shooting or not?

tiltguy - - EN - General

Do you think this was an angle shooting by Patrick Leonard or not: clips.twitch.tv/ObedientSleepyKathyKlappa This is his point of view: youtube.com/watch?v=I-Chhm3h42M and I'm fully agree it's just gathering tells.

• lnternet shipping WSOP ME

tiltguy - - EN - General

I see a dead man walking in the last hand. WP and better luck (no mater how much it is involved we still need some of it) next time!

• Как премина юни?

• Значи вечесело изкарване там, инак малък опит сочи, че след тежки партита се шипва най-сериозно. Обяснявам си го че е защото можеш да се концентрираш само над едно нещо и това е играта, та не се разсейваш и не тилтваш.

• Как е тази седмица? Мислиш ли да играеш неделния SM с половин вход?

• А какви са предимствата на тези азиатски зали, че на няколко места видят да се споменават? Мен малко ме притесняват, макар да не срещал мнения за сериозни проблеми с тях.

• Ейййййййй! Това какъв трън в задника ми беше, а се оправяло от настройките. Бях се примирил че в тази зала е така и изобщо не се сетих за такава опция. Много ти благодаря, Деан!!!

• Регнах се в бетсън и за сега ще играя там. Малко ми е тегаво с това, че добавяш сума, а не допълваш до такава, ама ще му свикна. По-важното е от тук нататък - чудя се дали да не стартирам нещо като блог, в който да ви тормозя за съвети от къде да уча, чии материали да ползвам, клипове и подобни, или да пускам отделни теми Май най-добре ще е нещо и от двата свята - да си направя блогче и в отделни теми за препоръчване на клипове и някакви други материали.

• Благодаря ти за информацията. Щом рейкът е по-нисък от айпокер значи това ще е мрежата. За сега мисля NL10 и да шотвам от време на време NL25, така че за сега и 30% рейкбек са ми идеални + бонуса за първи депозит (който едва ли ще мога да изчистя напълно). А Betsafe достъпна ли е от България? Не че сигурно има голяма разлика, ама са ми промили мозъка с логото си на едно Audi RS6

• Как е, машинки? Може ли да споделите мнения за мрежата на Microgaming, защото си търся ново място за игра и мисля да пробвам Betsson (ако имате опит със залата още по-добре )

• Мерси, ще пробвам малко да забавя темпото в някои ситуации

• Аз също бих го трибетнал префлоп. На флопа бих го рейзнал и ако продължи с агресията - фолд.

• Темата май не е за форума със стратегия, така че ще я пусна тук. Та на нея - последните дни се чудя до колко времето ми за реакция на дадена ръка/ситуация има отношение към играта на опонента. Имам предвид, че като играя на много маси често правя някои неща на полу-автомат и така например повечето ми действия са за около секунда след като е дошъл моят ред, независимо на коя улица е действието или какво е то. Не знам дали само ми се струва така, или наистина се случва, но имам чувството че така м…

• Quote from badhabit: “Айде налазвайте НЛ2000 ” Хах, да! Да не е нл2000, но сега ще качим набързо по 2-3 лимита.

• Честито на победителите, инак тегленето им ме уби! Не бях виждал нещо такова, а даже ми стана интересно. Така де - някакво теглене в което не участвам, а го изгледах цялото с по-голям интерес от някои срещи на европейското.

• Това го избягва не значи че алкохола не го настига. @solarispoker - много мотивираща графика на nl кариерата до сега! Пожелавам ти скоро NL400 да върви нагоре като NL50 и 100

• Здравейте! Радвам се, че съм тук! Quote from chocho773: “Мачкаме ” Много скоро!

• Ще се участва, само че се чудя в коя от двете зали да се регистрирам. Някакви препоръки или е все едно дали ще е Betsson или Betsafe?

• Здравейте и от мен! Можете ли да споделите впечатления от залата, защото след като бета затвори си търся ново място?