Search Results

Search results 1-20 of 253.

• @Internet and @mnl1337 thank you very much!

• Hello, I am not sure how to calculate the EV of 5bet shove on that spot: 100bb effecktive stacks BU opens to 2.5bb SB 3bets to 9.5 BB cold 4bets 22.5 BU fold SB shove SB have 45% fold EQ against the the BB 4bet range SB have 32% EQ if called I am interested what is the EV of the sb shove? If something more is needed ask me. Thanks in advance!

• 2019=> 2020

solarispoker - - BG - блогове

Quote from s.sybev: “ Доста +ЕВ за 2 часа , а цената беше 90лв. , имам в предвид че ако услугата е ок можеш да спечелиш много , ако услугата не е ок губиш само 90лв . ” Здрасти, с последната част не съм много съгласен, защото има доста хора, които предлагат подобни услуги, а определено не са в час и можеш да загубиш много повече от 90 лв. , ако попаднеш на такъв и следваш съветите му . Най-доброто в случая е да се образоваш по темата максимално добре . За София имам хора, които бих ти препоръчал…

• Започва новата работна седмица за мен и реших да ъпна преди началото. В общи линии се чувствам много добре и физически иментално след три дни почивка от покера. Ще се постарая това да продължи и през седмицата. Реших да направя едно нововъведение и си направих седмичен/месечен график по дни и часове, за да видя как ще се отрази на целите ми и дали ще ми е от полза. Ще постна тази седмичния ми тук imgur.com/a/CAN5K Интересно ми е вие ползвате ли подобни графици и как ви се отразяват? Мачкайте!

• Здравейте, От почти три месеца не съм писал и се чудя от къде да подхвана, така че ще нахвърлям някои неща като ще гледам да не са съвсем рандом все пак, а да са полезни по някакъв начин. Покер Игра От последния път, в които писах определено се случиха интересни неща - шотнах 600 и 1к в бет 365 през последните два-три месеца месеца. Не мисля, че бях посрещнат много приятно. Със сигурност има какво да се желае откъм качество на играта, а и мисля, че от към менталната част на нещата не съм съвсем …

• Hypnotix poker blog

Quote from hypnotix: “ -Взех решение в поне 6 дни всеки месец да почивам и да не играя. Така ще съм отпочинал и ще мога да вкарвам необходимия обем без допълнително напрежение, а и смятам, че ще играя по-добре през останалото време. Тези 6 почивни дни ще ги използвам за работа извън масите. През дните за игра също ще работя по играта си естествено. ” Здрасти, Както казва един приятел: "Почивката ражда шампиона". Много добре си решил. Аз бих те посъветвал обаче да имаш поне няколко дни в месеца б…

• Quote from hypnotix: “ Имам 40% одс на ривъра. Като цяло опонента е изключително пасивен на всяка улица. Кол или фолд ? ” кол

• Плюс, че добрите мтт играчи, които познавам играят 3-4 дни седмично.

• И сега фишовете, които четат анализи на ръце по форумите ще почнат да си играят само нътсовете така хаха

• Не са много по-лесните колове, за които се сещам

• Hypnotix poker blog

Quote from hypnotix: “1/ Яд ме е, че повечето пъти стаквам опонентите заради техни грешки, а почти всички стаквания срещу мен са големи кулъри или бедбийти. 2/ Вечерните сесии са много вариативни и нямам почти нормална такава или съм напред много или съм много назад. ” 1/Не само не трябва да те е яд, а и трябва да се радваш, че не е обратното 2/Всъщност това е нормалното

• Здравейте, За много години - бъдете здрави и упорити и през 2018! В този пост ще направя бърз преглед на декември и ще постна целите за януари, а в следващия ще направя обзор на 2017. Както вече писах декември беше рекорден като обем за мен, като профит също може да се каже, че беше добре. Като представяне ако трябва да обобщя с една дума, то тя би била - solid. Ето и графиката: dec.png Общо взето по-големите даунове са в старса. Там играта определено е по-различна и въпреки, че ми се струва, че…

• Това някаква шега ли е?

• Това е от мен за този месец/година: recordE6XZseObk1XcX92xNHpi1514742854_thumb.png youtube.com/watch?v=NBE-uBgtINg Весело посрещане. Бъдете здрави и мачкайте наред и през 2018!

• Quote from s.sybev: “70к би било доста солид за месец ” Да, би било чудесно, но днес трябва да се пие :), та ще видя в какво състояние ще съм, че и снощи минах лимита леко и днес ми беше малко криво. Но пък имаше големи пациенти, да оправят деня. $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 6 Players Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite. SB: $184 (46 bb) BB: $515.30 (128.8 bb) UTG: $400 (100 bb) MP: $759.30 (189.8 bb) CO: $455.20 (113.8 bb) Hero (BTN): $599.33 (149.8 bb) Pre…

• Quote from solarispoker: “ В покер отношение откъм обем съм доста доволен като определено до момента изпълних целите си като в оставащите дни до края на месеца/годината ще се опитам да си подобря рекорда за ръце за един месец. Към момента е 61 530 ръце, би трябвало да се справя, но да видим... ” И така рекорд вече има, но да видим, колко ще бъде официално новата ми летва recordyzrcUAoUVW0gZp1zWrXI1514468639_thumb.png Мачкайте!

• Честита Коледа машини! Бъдете много здрави и успешни! И флопвайте минимм като тоя юнак $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite. SB: $200 (100 bb) BB: $334.95 (167.5 bb) UTG: $211.10 (105.6 bb) Hero (MP): $227.83 (113.9 bb) CO: $149.50 (74.8 bb) BTN: $585.90 (293 bb) Preflop: Hero is MP with 9diamond4.gif Kdiamond4.gif UTG raises to $6, Hero raises to $16.80, CO calls $16.80, 3 folds, UTG calls $10.80 Flop: ($53.40) 6diamond…

• И малко фън IPoker, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite. SB: $93.55 (46.8 bb) BB: $414.99 (207.5 bb) Hero (UTG): $200 (100 bb) MP: $200 (100 bb) CO: $200.73 (100.4 bb) BTN: $254.64 (127.3 bb) Preflop: Hero is UTG with Kclub4.gif Kheart4.gif Hero raises to $6, MP folds, CO calls $6, BTN calls $6, SB raises to $93.55 and is all-in, BB folds, Hero calls $87.55, CO raises to $200.73 and is all-in, BTN folds, Hero calls $106…

• Здравейте, Днес прегледах дългосрочните цели (искам да ми стане да го правя веднъж седмично, най-добре вторник) и отделих няколко минути да помисля върху тях и дали мога да коригирам нещо. Сетих се за още една възмона пречка по пътя, която може да има сериозно влияние, а именно: - Слаб или лош трафик - Какво мога/трябва да направя по въпроса ако това се случи: - преориентиране на часовете за игра и съответно дневния режим. Търсене на нови зали; Подобряване на уменията ми. Търсене на нови формати…

• Здравейте, От няколко дни се каня да си направя обзора на ноември тук, но все излиза нещо и остава на заден план. Та ако не го направя сега усещам, че няма да го направя никога, а и спомените позибледняха ;). Графика: NOVESG4fDduPxNInQF04Cco1513684187_thumb.png Отново доста суинги и сравнително напрегнат месец. След кошмарния октомври обаче дори и резултат около б/е ми изглежда добре. Тук също имах един доста голям даун от около 20 стака, което за съжаление можеше да бъде избегнато поне частично…