Weekly hours goal 25-01

• Weekly hours goal 25-01

Здравейте ,
      тази тема мисля да си направя по-подробен и организиран план и мисля да я разбия за всеки ден и да сумирам полученото .

БРОЙ ЧАСОВЕ ЗА ИГРА 35 :

1/ ПОНЕДЕЛНИК - 0

2/ ВТОРНИК - 6

3/ СРЯДА - 6

4/ ЧЕТВЪРТЪК - 6

5/ ПЕТЪК - 4

6/ СЪБОТА - 6

7/ НЕДЕЛЯ - 7

Други таргети :

- Поглеждане на финансови резултати - 2 пъти

- Описване на изигран брой ръце и генериран рейк за съответния ден
    • ВТОРНИК :

Незнам как , но пак успях да си прецакам тотално режима . Вчера съм заспал към 17h и се събудих около 22h - хапнах , направих си кафе и седнах да грайндя (като до момента бях вкарал 2часа за деня ) . Имаше много добри маси , дори в момента има 1 на нл100 и 4 на нл50 , които са с по 2-3 фиша средно и те са с некви брутални статс - та има доста валю в малките часове на деня . Мисля че логнах 6 или 7 часа не съм сиг , 6,5h най-вероятно . Имам и няколко маркирани ръце , които искам да пусна в секцията за анализ , но сега ще се опитам да заспя и да нормализирам режима до някаква степен .

ВТОРНИК - 8,5h / 6h

Изиграни ръце : 2442

Генериран рейк : 181,52

Поглеждане на финансови резултати - 1/2
    • Здравейте ,
      измина поредния грайнд ден , общо взето тази седмица имах малко здравословни проблеми и се чувствам леко изтощен дори и днес , като мисля че вече съм се възстановил .
      Желанието ми за грайнд е доста dead в момента , въпреки че си бях преизпълнил зададените таргети с около 3-4 дни преди планираното , което ме кара да се чувствам удовлетворен от себе си . Тези дни по-скоро ми е по-интересно да анализирам ръце или по-скоро да разцъквам някаква теория , все пак не мисля да пропускам уикинда при никакви обстоятелства => утре и в Неделя ще си грайндя .
      Също така мисля да направя един по-голям ъпдейт за изминалия месец , какви съм ги свършил и какво ново съм научил и мисля да отворя една тема , която ще е с месечен таргет и ще я ъпдейтна точно 4 пъти след края на всяка седмица от Октомври , за да имам некаква яснота и цели които съм си задал и да са записани някъде ( а по-добре би било да бъде някъде където е достъпно и за други хора , мисля че има по-голяма тежест написаното така )

ПЕТЪК :

Изиграни часове :5,3 h / 6 h

[b]Изиграни ръце : 1508
      [/b]
      [b][b]Поглеждане на финансови резултати - 3/2[/b][/b]
    • НЕДЕЛЯ:

Най-слабия ми ден от седмицата , отплеснах се да играя турнири с тоя фрийрол за 20к и не я свърших никаква ...

Изиграни часове: 3/7

Тотал :

Изиграни часове : 35/37

Изиграни ръце : 9967

Генериран рейк : 649,05

Поглеждане на финансови резултати : 4/2

Утре смятам да направя 1 обзор за целия месец и да изготвя план за настоящия месец .
    • СЕПТЕМВРИ :

Имах около 3,5 активни седмици през месеца или 23 работни дни (над плануваните 20 ) :

1/ 1-4 -Септември е началния период в който стартирах месеца , ръннах зле и играх зле първите 2 дни понеже се опитвах да играя на 6 вместо на 4 маси => намалих масите на 4 и всички се нормализира като успях да логна 9,5к ръце за този перионд ( 1,5к над планираните 8к ) . Та бях напред спрямо изготвения ми график понеже щях да пропусна периода 5-10 Септември .

2/ 11-17 - това може би е седмицата в , която играх най-добре през целия месец , отдавам го на това че успях да си почина и във времето в което не играх имах време да обмисля и изградя основна идея за това как искам да се случат нещата , какви са дългосрочните и краткосрочните ми планове , покер / real life goаls и така нататък .
      И искам искрено да благодаря на хората , които подрязваха клоните на дърветата на 10.09.2017 (Неделя ) и покрай тях ми отрязаха и кабела за интернета => съответно бях бесен че пропускам неделята , но точно благодарение на тоя факт успях да свърша всичко написано по-горе , та TY .
      Немога и да не отбележа факта и че рънвах добре през тази седмица и записах много приличен резултат , всички знаем че е лесно да се играе когато рънваш добре , когато всеки голям пот отива в посока твоя стак а не на опонента и решенията които вземаме в по-нататъшен етап от сесията са Stress free понеже знаем че сме толкова напред , че дори и да загубим съответната ръка , това не е проблем .
      Докато ако разгледаме обратната ситуация при лош рън и същия развой на събитията и стигнем отново до ситуацията в която преди бяхме Stress free , тук вече сме доста емоционално натоварени и ако загубим съответната ръка това малко или много би повлияло на менталното ни състояние и би ни приближило до пристъп на тилт ( поне при мен така се случват нещата). Това ме накара да се замисля че искам да бъда подготвен , когато този момент дойде , да бъда подготвен за най-лошия развой на събитията за да не мога да бъда неприятно изненадан / да бъда тилтнат или лесно податлив на тилт . Не съм работил в/у това през месеца , не съм и изградил план как да го направя , но самия факт че го осъзнавам означава , че ще намаля шанса да се случи .

3/18-24 - още една седмица в която рънвах добре , не съм много доволен от това , че в Неделята успях да тилтна и да пропусна половината от таргета , който си бях задал . Преизпълних целите си за конкретната седмица играх , частично нл100 доволен съм от играта си от обема и от часовете , които вкарах .
      През тази седмица важните събития бяха 2 :
      - Понеже първоначалния ми таргет беше 2100 ръце и 110E рейк на ден , с добавянето на някоя друга маса можех да генерирам повече рейк за по-малко ръце . Можех да чийтна и да играя на нл100 и да изпълвам рейка за 1/2 от зададените ръце . Същото е и с ръцете , мога да си позволя да играя на 6 (най-вероятно и повече маси ) , когато фийлда е по-софт и да печеля дори с по-слаба игра от тази на 4 маси , което пак е вид мамене . Единствения вариант , в който нямаше как да заобиколя каквото и да било и да играя различни лимити за да компенсирам нещо беше да си задам таргет от ИЗИГРАНИ ЧАСОВЕ , това е най-оптималния вариант .

- Второто събитие бе , фалшивото чувство за удовлетвореност / неудовлетвореност след поглеждането на финансовите резултати след всеки изминал ден/сесия . Или сбито на кратко , чувстваш се ок , когато си на печалба и не отдаваш значение на това дали си играл добре / зле по-време на съответната сесия и обратното . Защо е фалшиво , защото независимо дали си рънвал добре или зле , ти не очиташ тези фактори , ти отчиташ единствено финансовия резултата , който в случая не е реален :
      Пример : имаш сесия в която са ти раздали 10 пъти АА и се стакнал 10 пъти префлоп с тях от които си загубил 8 => сесията ти е на загуба , поглеждаш резултатите и се чувстваш зле от факта че си на червено . Реално няма какво да направиш ти си играл оптимално в тези спотове , но вариацията се е проявила в този шорт семпъл .
      Реших че е най-добре да не поглеждам банката ако мога изобщо , знаех че ще е адски трудно , защото съм изградил този грешен навик през годините . И въпреки че не изпълних целита си и 2те седмици (4/3 седмица 2 и 4/2 седмица 3 ) смятам че имам значително подобрение , ако го нямаше тоя таргет най-вероятно щеше да има по 10 поглеждания всяка седмица .

4/ 25-1 : Дойде и седмицата в която рънвах наистина зле и всеки ден беше по-зле от предния , прогресивен лош рън . Иска ми се да кажа , че не ми е повлияло , но не е така . В резлутат на което фейлнах седмичния си таргет от изиграни часове или 4/6 дни бях изиграл по-малко часове от колкото си бих задал . Може би е +ЕВ , че успявах да спирам на време и това е знак , че до някаква степен съм знаел какво може да последва и съм го предотвратил , а то е доста спюуи игра . Единственото хубаво беше , че лошият рън беше на нл50 , а на нл100 рънвах ок , може би дори 1 идея по-добре от ок .
      От тази седмица , а и от 3те седмици мога да заключа , че ЕВ алл ин линията или ЕВ бб /100 не са реални показатели за това как рънваме и дали сме в ъпсуин или даунсуинг (изобщо смятам тея 2 термина за несъществуващи и пълна глупост ) => не трябва да се подвеждаме от това дали в края на седмицата / месеца / годината Алл ин Ев-то ни е нaд Net won и да се утешаваме с това че сме в даунсуинг а всъщност да сме играли безобразно и обратното .
      Най-добре е да бъдем максимално обективни и да не използваме това че рънваме под ЕВ , като извинение че сме играли зле или като утешение че нещата ще се наредят .

5/ 1-30 : Доволен съм от себе си и изминалия месец , въпреки че рънвам 7 БИ под ЕВ смятам че този месец . Кард дистрибуцията и рънаутите бяха в моя полза , бих казал че тоя месец рънвам над шоудаун ЕВ-то , ако има нещо подобно . Сега смятам да се захвана с изготвянето на плана за следващия месец .

GL !