НОЕМВРИ : месечни цели

• НОЕМВРИ : месечни цели

Здравейте , целите за този месец са следните :

Игрови дни : 23 ( 1 - 19 ти без 10ти и 26-30ти )

Почивни дни : 10ти , 20-25ти = 7 почивни дни

Часове за игра : 23 x 6 = 138 часа

As simple as that :D , ще ъпдейтвам в тази тема на същия принцип , на който го правих и предния месец . Ако ми хрумне нещо ново , което искам да добавя ще ъпгрейднем :) ГЛ
    • Седмица 1 цели :

Часове по дни :

Сряда - 4

Четвъртък - 6

Петък - 6

Събота -6

Неделя - 7

Общо : 29

Други цели :

Отчитане на брой изиграни ръце дневно

Отчитане на генериран рейк дневно

Брой преглеждания на финансови резултати - на всеки 3 дни ( следващите 9 дни )

HH анализ - 4h

Качване на 2 ръце дневно за анализ

СРЯДА :

-Изиграни часове : 4/4

-Изиграни ръце : 1196

-Генериран рейк : 65,30

-[b]Брой преглеждания на финансови резултати - 1/3
      [/b]
      - Брой качени ръце за анализ - 2/2
    • Доста хаотичен ден , събудих се към 13h - хванах края от финалния мач на League of legends Samsung биха SKT , което се очакваше на фона на предходните мачове които имаха на четвърт финалите и полуфиналите . Денят беше прекалено добър за да го пропилея , чух се с 1 приятел и слязохме към Морската да се разходим имаше адски мн хора - явно не бяхме единствените които бяха решили да използват доброто време и общо взето 3-4 часа бяхме доло и говорихме за доста интересни неща , като криптовалутата беше основната тема - мненията ни се препокриха и се почувствах доста добре да разбера че някой има сходно на моето мислене относно този въпрос - въпреки че и 2мата нямаме идея точно какво представлява . Но общо взето глобалната идея за създаването й и насочването на вниманието на хората към нея й целия акцент в/у тази "непроследимост" ,би трябвало да са доста близо до заключенията , до които сме стигнали и 2мата .

След това си взех храна , вода и други провизии и се прибрах с идеята да грайндя 6 часа или повече . Обаче съзнанието ми беше заето от тая тема и неможех да отделя 100% от концентрацията си в/у покер масите , играх 1 час и реших да спра й да си солвна цялата идея в главата й да се освободя от интереса към темата с криптовалутата и ми отне около час . След това тръгнах да прочета 1 глава от книгата , не бях фокусиран и спрях . Хапнах взех си 1 душ и заредих масите , като успях да вкарам 3,5 часа смятам че играх повече от добре в сравнение с първата част .

Също таргета с качването на ръце отпада , то е безмислено само по себе си много странно как изобщо не обърнах внимание на това още от самото начало - за времето в което отделям да експортна ръката , да въведа статистиките на опонента й да си задам въпросите - реално бих успял да си я анализирам сам :D
      От сега нататък , ако ще качвам някакви ръце , то ще бъдат ръце които немога да анализирам сам .

СЪБОТА :

Изиграни часове : 4.5 / 6

Изиграни ръце : 1470

Генериран рейк : 92,31

Брой преглеждания на финансови резултати - 1/3
    • Доста тъжен край на седмицата , за последните 20 мин влезна некакъв откачен фиш къде се стакваше за по 150-200бб дийп с J9o , 42o ми взе 350бб и си излезна като пич :D
      Иначе съм доволен от себе си тая седмица ги оунах здраво , тренировките които започнах неминуемо оказаха влияние и мисловния ми процес по време на игра е значително по-бърз , като понякога прекалявам и се оунвам сам :D

НЕДЕЛЯ :

Изиграни часове : 7,5 / 7

Изиграни ръце : 2180

Генериран рейк : 196,43

Брой преглеждания на финасови резултати - 2/3 - фейл
    • За тази седмица немога да задам конкретни цели , понеже нямам яснота за това с колко време разполагам . Мисля да сложа дните за които със сигурност знам че мога да отделя време за грайнд .

СЕДМИЦА 2 :

Събота - 8 часа

Неделя - 8 часа

До момента имам вкарани 2 часа и тренировките , които успявам да правя през деня може би ще успея да логна 8 часа off tables work и 18-20 часа грайнд . => идната седмица ще е доста тежка и ще трябва да наваксвам .
    • Ок , позабавихме с ъпдейтите . Сега ще понапиша какво и защо се е случило .

Понеделник , началото на седмицата , всичко беше нормално и разграфявах плана , който искам да следвам и го направих . Баща ми беше по работа във Варна , очакваше се да е само за 1 ден и отидох да се видим , оказа се че ще е за по-дълго и му предложих да спи в нас . Като знаех че това ще навреди на плановете ми и ще трябва да му отделям някакво време и на него всеки ден . И изготвения план вече беше неприложим и времето за грайнд което ми беше свободно беше от 14:00 - 18:00 следобед , като в 4 от делничните дни имах оговорени тренировки с други хора за този период или около 2 часа на ден средно през които трябва да отида да си набавя нужните консумативи и да грайндя през останалата част от времето .
      В рамките на 3дни всяка вечер отделях по 4-5 часа да говоря с баща ми и да му набивам полезни неща в главата , като имах план за темите които искам да минем в 2 от вечерите и 3тата да е free и всичко беше ок през тея 2часа през които му обяснявах , какво и защо би трябвало да се случи и на него му беше супер интересно . След това го оставях той да говори за каквато тема реши и от там се започваше с безкрайното жалване как живота е виновен / държавата / хората в държавата и общо взето всичко което ни заобикаля , но не и ние самите (това е масовото мнение общо взето при хората в страната ни ) , наистина пробвах да го изслушам и да съм обективен относно нещата за които говореше и стигнахме до решения и неща , които могат да помогнат и ако успее да ги изпълни ще се почувства много по-добре .
      Третия ден мисля че беше , реших да грайндя и си сложих слушалките за да се изолирам и да не се разсейвам и си вкарах двучасовата сесия . След което си свалих слушалите и чух баща ми как прави точно обратното на това което сме говорили преди по-малко от 24часа . Разбираше се с някакви негови приятели , за които ми говори предния ден че не са постъпили коректно с него и че му тежи тоя факт => стигнахме до извода , че такива хора не му трябват и няма смисъл да контактува с тях от тук нататък .
      Това нещо ме тилтна адски много , понеже съм инвестирал време и усилия за да ги разясня и обясня тези неща и реално излиза че се гаврят с усилията и положения труд от моя страна , което никой себеуважаващ се човек не трябва да позволява да се случва с него . Както и да е изчаках го да си свърши разговора и му казах че е мекотело и нещата които са се случили са изцяло по негова вина и ще се повтарят и за в бъдеще , ако не вземе мерки - също така му казах че не искам да ми се жалва за каквото и да било от тук нататък и това е общо взето за него .

Относно тренировките от доста време съм забелязал , че ПС-то ми бави супер много и засича и днес инвестирах около 6 часа да чета и да разбера как да му подобря производителноста и дори в момента съм пуснал една програма , която да ми сканира целото ПС и да премахне вредните програми (най-вероятно ще отнеме няколко часа ) . Успях да вкарам 3 от планираните 4 тренировки , което не мисля че е оптимално и следващата седмица мисля да наваксам . Няма как да ъпдейтна часовете , които съм играл понеже немога да си отворя ХМ2 , смятам да я свърша утре тази работа .

Доста тегава седмица , доста непланирани неща се случиха и графика ми пострада адски много . Може би за в бъдеще ще трябва да си оставям някакво време , в което да нямам нищо планирано за да мога да компенсирам или да вмъкна нещата , които евентуално могат да изкочат .
    • s.sybev wrote:

Както и да е изчаках го да си свърши разговора и му казах че е мекотело и нещата които са се случили са изцяло по негова вина и ще се повтарят и за в бъдеще , ако не вземе мерки - също така му казах че не искам да ми се жалва за каквото и да било от тук нататък и това е общо взето за него .
      Светльо, без да ти се бъркам, ама бая си го нахранил човека. Имай предвид, че става въпрос за навици градени с години и да очакваш да бъдат изкоренени с два разговора е доста оптимистично. Та ако трябва да направя паралел с покера изглежда си тилтнал за неща, които тотално не са в твоя контрол. И най-вероятно това се е случило защото не си бил добре подготвен за възможния резултат.
    • Най-вероятно си прав за всичко , което си написал - към миналия момент , то дори и сега мисля че немога да взема обективно решение , защото съм емоционално засегнат . Ще го направя края на другата седмица , когато ми е минало и мога да мисля трезво - със сигурност подбора ми на думи не е правилен за конкретната ситуация .
      Благодаря ти .
    • Само на 4 маси ли играеш или отваряш по 5-6 понякога ?
      А относно преглед на финансовите резултати аз успях да издържа 15 поредни сесии без да ги поглеждам, ама откакто стана онзи гаф с HM2 и грешните статс на 8-ми се тилтнах много(нещо много необичайно за мен) понеже ми разбърка статистиките и финансовите резултати за месеца и оттогава гледам всеки ден active session (5ти поред ), което е кофти и сега ще се опитам до края на месеца да издържа без да ги гледам, понеже тъкмо го бях изградил като навик и се издъних.
    • hypnotix wrote:

Само на 4 маси ли играеш или отваряш по 5-6 понякога ?
      А относно преглед на финансовите резултати аз успях да издържа 15 поредни сесии без да ги поглеждам, ама откакто стана онзи гаф с HM2 и грешните статс на 8-ми се тилтнах много(нещо много необичайно за мен) понеже ми разбърка статистиките и финансовите резултати за месеца и оттогава гледам всеки ден active session (5ти поред ), което е кофти и сега ще се опитам до края на месеца да издържа без да ги гледам, понеже тъкмо го бях изградил като навик и се издъних.
      Да основно на 4 маси , на нл50 си позлволявам да играя на 6 когато има добри игри или изоставам с обема , но ако не съм притиснат от това предпочитам да си играя по фокусирано на по-малко маси . За финансовите резултати то дори да го разбиеш на 4 x 7 пак си е постижение :)

Окей 1 бърз график , който искам да следвам тази седмица :
      СЕДМИЦА 3 :

Общо часове за игра - 32

Понеделник - 4

Вторник - 4

Сряда - 4

Четвъртък - 4

Петък - 4

Събота - 6

Неделя - 6

Понеделник

Изиграни часове : 3/4

Изиграни ръце : 921

Генриран рейк : 81,97

Брой преглеждания на финансови резултити : 1/3 - неизпълнено
    • Здравейте ,
      Искам да споделя 1 филм , който всеки път когато започна да се оплаквам за разни проблеми и неща които не са се развили в моя ползва в живота или покера си го пускам , за да се върна към реалността и да се върна към правия път и да продължа да върша нещата , които ще ме отведат там къде искам да бъда .
      Beasts of no nation (има го в замунда ) - за всеки , който си мисли че живота му е гаден , няма късмет , родил се е на неправилното място , държавата е прецакана и т.н. - задължително е да го изгледадете :)

Също искам да помоля за съвет , хората които имат деца или се занимават с деца . Братовчед ми (11 годишен) , ми го пратиха в събота да му обяснявам задачи за превеждане под общ знаменател и забелязах че е брутално умно дете и мисли много по-добре от майка си и баща си в доста аспекти , искам да му помогна да развие качества които ще му помогнат на по-късен етап от живота му , въпроса е как да подходя и каква материя е подходяща за дете на тая възраст ?
      Искам да го науча да взема това което иска , най-вероятно ще трябва да подготвя доста житейски примери за да добие представа за цялата идея на заниманието . Общо взето искам да му насоча вниманието в/у тея неща които няма да го научат в училище . Забелязах че манипулациите ги е усвоил значително добре и работи родителите си и масата от хора около него , което ме радва и е ясна индикация , че разсъждава и има признаци на борбеност => потенциална машина :D
      Другия въпрос е ако се стартира нещо такова , от къде трябва да се започне ? За сега съм се спрял на "Силни и слаби характери " , кое ги отличава и как се формират - примерите още не съм ги подготвил , но ще стигна и дотам . Ако някой се сеща за нещо по-подходящо бих му бил адски благодарен :)
    • Да не вземеш направо да му говориш, първо го заведи да поиграете нещо. Тенис на маса, някакви електронни игри. Ама нещо дето що годе те бива, да не се излагаш. На басейн може, разни 3д симулатори. Показваш му че ти е готино да си прекарваш времето с него. После вече му казвай и го учи.
    • Не , той не е при мен . Оставят ми го когато има некви неща , които не са му ясни :) Ty

Сряда :

Изиграни часове : 5/4

Изиграни ръце : 1207

Генериран рейк : 106,14

Брой преглеждания на финансови резултати : 2/3
    • Здравейте ,
      вчера не съм играл бях изключил че в петък ще ни раздават дипломите в университета и си бях направил други планове за през деня и трябваше да го пропусна . Все пак вечерта нямаше как да я пропусна , понеже много голяма част от хората с които бях 4-5 год. в момента не са във Варна и исках да ги видя какво става с тях . Както и да е всеки се е захванал да прави нещо , което е адски яко 70-80% от хората с които поддържам контакт имат ясна идея какво искат да правят , въпреки че самия университет ти предлага някакви материали които са от преди христа . Един приятел е започнал работа във фирма , която разработва алтернативни програми / портфейли за онлайн разплащания с много по-ниски такси и по-бързи транзакции от тези които ни предлагат в момента . Разбрах се да се чуем през идната седмица и да ми ги обясни по-подробно и дали мога да се възползвам от това .
      Бях излязал с ясната идея че няма да пия повече от 1-2 бири или нш друго , до момента в който някой поръча шотове и така около 10тина пъти се повтори това нещо , всички бяхме пияни в крайна сметка - беше добре .
      След това се събудих на следващия ден и от 10 сутринта до 5 след обяд се възстановявах (докато изхвърля алкохола от организма си ) - много тъпо ми беше че така си прецаках графика и за днес => смятам да логна още 1 сесия и да приключа с 4,5-5h за деня и да съм свеж за утре .

СЪБОТА :

Изиграни часове : 4,5-5/6