TPGK MPvBB

• Пре и флоп са ок.

Търна не мисля, че трябва да овърбетваме много често, със сигурност си трябват 2 сайза за тоя търн, като по-често срещания ще е по-малкия.

Като цяло не би трябвало почти никакви Qx да влизат в овърбет рейндж на тоя търн.
      Както е играна ривър бет е много, много тин, не ми се струва, че е валюбет.

Все пак ББ би трябвало да има доста повече 4х от нас, не би трябвало да овърбетваме много много, а тая ръка е един от най-лошите избори.
    • Добър анализ, Ицо.

Иначе солвър на търн използва само overbet след голям бет флоп, но тази ръка му идва малко тънка за флоп сибет за голям сайз и я балансира с чек. KQ чеква търн след голям бет флоп също.

Възможни причини - BB има 54с, 64с, ако не трибетва нито едно от тях е с 4 комбота повече 4х от нас. Реалистично 2-3, което не е много и все още се брои за капнат. До тук 1/3 - овърбет звучи добре.
      Обаче не достатъчно за тази ръка да барелва толкова освободено, заради AQ-KQ ръцете на BB.

Ingame - на търн ме колна след голям тайм, после снапна ривър за 80% бет с 9х, вече подозирах, че е малко тънко, но пък се получи добре.
      Regards,
      Dean