solarispoker - Блог за мотивация и прогрес

• Здрасти ,
      и аз се опитвам да работя в тази насока от известно време , като смятам че е еднакво важна с теоритичната подготовка (дори е много вероятно да е по-важна ) в покера .
      И до момента съм стигнал до няколко неща , които смятам че са важни поне за мен , немога да кажа че е ок за всеки или че са правилни / грешни :

- Ежедневието - дейностите , които извършваме най-често през деня и тяхното влияние в/у подсъзнанието ни . Какво трябва да направим в този аспект ? Понеже това са ситуации , които заемат не малка част от времето ни през деня , трябва да се стремим тези ситуации да ни доставят удоволствие и нещо което ни зарежда за другата част от деня .
      Да приемем , че сме батерия :D Ако действията през деня ни носят негативни емоции , тази батерия се изтощава ; Ако действията през деня ни носят позитивни емоции тази батерия се зарежда .
      Също така да приемем , че след ежедневните активности сядаме да грайндим и качеството / количеството на грайнда ни зависи от това до колко е заредена нашата батерия :)

- Хората с които контактуваме най-често - общо взето принципа е сходен и за тази част . Хората , които те натоварват - ако имаш възможност ги избягвай или ги замени с такива с които ти е приятно да си прекарваш времето . Ако нямаш възможност намери начин да ги промениш .

-Семейната обстановка - това е най-често комбинация от горните 2 . Тук прекарваш огромна част от времето си и искаш всички да се чувстват ок => това също ще рефлектира и в/у покер активностите ти . Мисля че няма 2 мнения по въпроса , когато някой те разбира с какво се занимаваш и каква е важността на това нещо за теб и те подкрепя в това начинание в сравнение с негативния му еквивалент .

Това са нещата над които работя усилено в последно време и се чувствам много по-добре , по-доволен от себе си .

А относно как искаме да се чувстваме , мога да ти дам пример от тази книга която си прочен "ФОКУС" , аз съм в първите 25% и гледам да я чета на малки порции за да абсорбирам информацията най-добре . Когато си прочел , някоя част от тази книга и тази част ти разкрива нещо което е било пред теб и си можел да достигнеш до него с елементарно логическо мислене , но не си го направил . Това те оставя приятно замислен за известно време и през това време минаваш през спомените си и всички моменти в които това нещо се е проявявало по един или друг начин и не си го разбирал , а в момента вече го разбираш .
      Чувстваш се доволен от себе си :) И ако се върнем на часта с това че сме батерия :D Когато седнеш да грайндиш тая батерия е презаредена и е готова за качествен грайнд .

Какво е мнението ти за покер книгите , които си чел , кои би препоръчал , защо би ги препоръчал ?
      Какви методи използваш ти самия за подобряване на ментал аспекта от играта си ?
      Коя е другата книга , на автора на Фокус , която си си закупи :D ?
    • s.sybev wrote:

Здрасти ,
      и аз се опитвам да работя в тази насока от известно време , като смятам че е еднакво важна с теоритичната подготовка (дори е много вероятно да е по-важна ) в покера .
      И до момента съм стигнал до няколко неща , които смятам че са важни поне за мен , немога да кажа че е ок за всеки или че са правилни / грешни :

- Ежедневието - дейностите , които извършваме най-често през деня и тяхното влияние в/у подсъзнанието ни . Какво трябва да направим в този аспект ? Понеже това са ситуации , които заемат не малка част от времето ни през деня , трябва да се стремим тези ситуации да ни доставят удоволствие и нещо което ни зарежда за другата част от деня .
      Да приемем , че сме батерия :D Ако действията през деня ни носят негативни емоции , тази батерия се изтощава ; Ако действията през деня ни носят позитивни емоции тази батерия се зарежда .
      Също така да приемем , че след ежедневните активности сядаме да грайндим и качеството / количеството на грайнда ни зависи от това до колко е заредена нашата батерия :)

- Хората с които контактуваме най-често - общо взето принципа е сходен и за тази част . Хората , които те натоварват - ако имаш възможност ги избягвай или ги замени с такива с които ти е приятно да си прекарваш времето . Ако нямаш възможност намери начин да ги промениш .

-Семейната обстановка - това е най-често комбинация от горните 2 . Тук прекарваш огромна част от времето си и искаш всички да се чувстват ок => това също ще рефлектира и в/у покер активностите ти . Мисля че няма 2 мнения по въпроса , когато някой те разбира с какво се занимаваш и каква е важността на това нещо за теб и те подкрепя в това начинание в сравнение с негативния му еквивалент .

Това са нещата над които работя усилено в последно време и се чувствам много по-добре , по-доволен от себе си .

А относно как искаме да се чувстваме , мога да ти дам пример от тази книга която си прочен "ФОКУС" , аз съм в първите 25% и гледам да я чета на малки порции за да абсорбирам информацията най-добре . Когато си прочел , някоя част от тази книга и тази част ти разкрива нещо което е било пред теб и си можел да достигнеш до него с елементарно логическо мислене , но не си го направил . Това те оставя приятно замислен за известно време и през това време минаваш през спомените си и всички моменти в които това нещо се е проявявало по един или друг начин и не си го разбирал , а в момента вече го разбираш .
      Чувстваш се доволен от себе си :) И ако се върнем на часта с това че сме батерия :D Когато седнеш да грайндиш тая батерия е презаредена и е готова за качествен грайнд .

Какво е мнението ти за покер книгите , които си чел , кои би препоръчал , защо би ги препоръчал ?
      Какви методи използваш ти самия за подобряване на ментал аспекта от играта си ?
      Коя е другата книга , на автора на Фокус , която си си закупи :D ?
      Аналогията с батерията не е лоша и може да се поразвие. Иначе едно от нещата, които харесвам на покера като работа, е че ние си избираме как да си подредим деня и до голяма степен с какви хора да контактуваме.
      За покер книгите си мисля, че по-голяма част от тях бързо остаряват особено онези, които се отнасят за оналйн покера. В общи линии в наши дни има далеч по ефективни начини за учене на покер поне според мен.
      В интерес на истината съм започвал доста покер книги, но на почти всички я стигна до средата, я не. Със сигурност обаче мога да отлича The mental game of poker 1 и 2 като доста интересни и полезни в практиката. Тях съм ги чел целите и често препрочитам отделни частти.
      За методи, които ползвам към момента ползвам warm up преди сесия, имам написани на хартия на достъпно място, бележки с логически обосновани текстове, които да ползвам при нужда, цялостна организация на работния процес. Със сигурност има още доста какво да се подобрии това ще е едно от нещата върху, които ще работя.
      Другата книга от автора се казва: "Емоционалната интелигентност"
    • Докато сме на ментал гейм вълна да добавя и нещо, което може да ви се стори интересно, за подобряване на фокуса по време на сесия. Опитвам го от около близо месец и не мога да съм сигурен дали има гояма полза или не, но не виждам и да пречи.
      Пукам си ей това в ютуб: и предвид, че сесиите ми гледам да са около час без почивка тъкмо разбирам и кога е минал един час. Иначе основната цел е шумът от гонга да те рефокусира ако си се отпленал в разни мисли.
    • Покер книгите за ментъл гейм не остаряват, аз също си препрочитам някои глави от 1 и 2рата книга като имам нужда. Добре ми действа да си наблюдавам играта и да си записвам ако имам каквито и да е реакции от различни спотове и така като си идентифицирам типа тилт ми е много по-лесно да си го оправя след тва. Също така добре ми е действа таймер, примерно го сетвам на 25минути, както си прецениш, и като удари се замислям кво става, дали играя А гейм, как се чувствам в момента и тн. и ми е много по-лесно да остана фокусиран за по-дълго и по-трудно да съм на автопилот. Иначе +1 за техническите книги за покер
    • Здравейте,
      Изминаха 2/3 от месеца и е време за кратък обзор.
      Като вкарани часове съм доста доволен. Като качество на играта обаче не съм. Доста често не играя най-добрата си игра. А и ме обзе някакво коледно настроение и започнах да правя подаръци твърде рано и сравнително често :) . Иначе направих една сесия с треньора и набелязахме три неща върху, които трябва да се фокусирам и подобря и последните дни се стремя да правя това когато играя и когато се подготявм извън масите. Почти съм готов и с целите си за следващата една година в покер отношение и ще споделя част от тях в следващия си пост, за да се мотивирам допъллнително. Ето и тъжната графика до момента:

Това е засега.
      Мачкай Гришо, мачкайте и вие!
    • malkiqmuk wrote:

Споко нищо не е загубено , има още една седмица до края на месеца , нищо не се знае :thumbup:
      Хахаха да винаги можем да прокопаем и по-надълбоко в дъното ;)

telefon4ik wrote:

Какво значение има дали месеца ще сме -10 стака, на нула или + 10 стака ?
      Прав си, генерално няма значение и колкото по-дългосрочно гледаме на нещата по-добре иначе човек се товари излишно. Има далеч по-важни неща, които трябва да следим и които зависят от нас, за разлика от краткосрочните резултати.

badhabit wrote:

Банките си търсят парите
      За щастие гледам контактите ми с банки да са минимални :).
    • Здравейте,
      В този пост ще нахвърлям набързо към какво ще се стремя в следвщата една година в покер аспект. Интересното е, че този път не си правя плановете и целите на първи януари както обикновенно и както повечето хора правят, а отделих малко време да помисля и според мен това завишава шансовете да се получат нещата :)

Откъде започвам?

Към момента (07.12.2017) Играя предимно онлайн 6макс НЛ на лимити 100-400, правил съм шот и на 600, като преди година имах за цел да се изкача и утвърдя като един от най-добрите и печеливши играчи в игрите , в които играя и на лимити 100 и 200 и да шотвам 400; Играя също и мтт $50-60 среден вход онлайн.

Резултатно-ориентирани цели.

За следващата година резултата към който ще се стремя ще е:
      - 50к лв. от покер,(при резултат под този ще трябва да преосмисля мястото на покера в в приоритетите ми)
      - 50- 80k лв - ще бъда доволен на резултат между двете числа,
      - 80к лв. + всичко над това ще бъде отличен резултат, който ще трябва да бъде награден подобаващо. Да си измисля награда ;)
      - Като играни лимити ще се стремя да бъда един от най-добрите играчи на всеки лимит, които играя и при подходяща банка ще опитам 600 и евентуално 1К (шот на 40 бай ина в бет365).
      - Относно МТТ $55-215 онлайн ми се струва добра цел, да стана един от добрите играчи играещи тези лимити.

Процесно-ориентирани цели

За да постигна резултатно-ориентираните цели ще си поставя, следните процесно-ориентирани цели:

• Да си разпределя времето за игра, учене, семейство, почивка и личностно развитие (спорт, пътувания, четене на книги, обучения и придобиване на нови умения, излизане с приятели и контакти с други хора) . По този начин ще мога да съм по-организиран и да приоритизирам задачите си доста по-лесно.

• Да отделям за игра 120 часа на месец, като абсолютен минимум ако няма нещо наистина необичайно и извънредно 100 часа, а ако се чувствам добре и играя добрата си игра ще преследвам 140 часа месечно като цел. По груби сметки 1440 часа игра годишно ще е целта, а 1200 часа минимума;

При 22-23 работни дни месечно, за да постигна 120 часа игра това са по 5,2-6 часа игра дневно;

• Да отделям време за подобряване на играта си поне 14 часа месечно извън масите в това число:

- 1,5-3 часа работа с треньор: Да определим най-силните страни в играта ми, да набележим какво може да бъде подобрено и да потърсим най-слабите страни в играта ми и потенциални лийкове.

- 4-6 часа преглед и анализ на ръце: Да си намеря някой компетентен играч, който има желание за развитие и да дискутирам час-два седмично с него. Най-добре в точно определен ден и час, за да го правим регулярно и систематично. Останалото време в тази графа ще бъде за преглед на мои ръце, статистики и бележки за опонентите

- 2-4 часа подобряване на менталната игра и майндсета: Да препрочета ТМГП 1 до края на месеца и да си направя дневник за нещата, които искам да подобря.

- работа със солвър 1-2часа;

Да се храня добре и качествено, да се движа редовно и достатъчно и да спя достатъчно и добре;

Хранене (и пиене):

- Главната цел тук ще е да се храня според нуждите на тялото. В общи линии мисля, че се справям добре, но има върху какво да се работи. Най-важния акцент е върху качеството на храната и естествено върху нейните количества.
      - Относно алкохола мисля да си сложа лимити на употреба:
      Две бири/две чаши вино/200 гр концентрат. Това мисля е разумна граница, за да не ми е лошо на следващия ден, защото забелязвам, че махмурлука става все по-силен с течение на времето, а и определено на другия ден съм в лоша форма. Все пак е ясно, че ще ги превишавам понякога, но мисля да не е повече от веднъж на три месеца.

Спорт и движение:
      - Да отделям за спорт средно по около 1 час на ден (30 часа месечно). Лошото, е че вече близо година не мога да се възстановя напълно от травма в коляното и това сега се очертава като основен приоритет в тази област, защото определено е доста ограничаващо, а и влияее отрицателно и на останалите аспекти от живота;

Сън:
      - Ще се стремя да спя по около 7,5-8 часа (240 часа месечно) на денонощие предимно вечер и по-рядко през деня. Това ще спомогне за добрата физическа и психическа форма на организма.

Защо е важно за мен да постигна целите си? (Тук не съм изброил всичко, което съм си написал във файла)
      • За да продължа да се занимавам с нещо, което ми харесва да правя, без да го усещам като работа, и същевременно да ми носи добри финансови резултати и ми позволява да живея според разбиранията си и в хармония със себе си и близките ми;

• За да мога да прекарвам време със семейството си;

• За да мога да разполагам с времето си както ми е удобно;

• За да мога да уча нови неща редовно;

• За да мога да се състезавам ежедневно в процеса на работата;
      Едно от нещата, които винаги съм искал да правя е да съм добър в даден спорт и да мога да се състезавам, а покера определено предоставя доста възможности за това.

• За да мога да инвестирам в неща различни от покера :
      Това могат да бъдат неща, които да ми носят дивиденти след време и да ми позволят да си разпределям финансите с по-ограничен риск, Да инвестирам в собственото си развитие, както и на хората около мен

• За да мога да пътувам в България и по света;

Доставя ми голямо удовоствие, зарежда ме с енергия и идеи. Обогатява ме като човек и ме стимулира да работя добре.

Какви са възможните препиятствия по пътя и какво да правя, за да ги избягвам и да се справям с тях ако се случат?

• Големи даунсуингове
      Трябва да имам подходящ и гъвкав банкрол мениджмънт. Не спазването на подходящ банкрол води до неоптимална игра, може да съсипе за кратко продължителни месеци усилена работа. Освен това и така се увеличава болката от загубата за сметка на радостта от победата. Ако пък не качваме на горе когато имаме подходяща банка забавяме развитието си в покера и губим очаквана стойност. Да не ми е проблем да свалям когато се налага и да качвам без да ме е страх когато условията са подходящи.
      • Прегаряне;
      Да взимам редовни почивки. Всеки понеделник (да не наваксвам, когато съм изостанал). Една събота и неделя месечно и една събота или неделя. На около три месеца 2-3 дневна ваканция извън вкъщи. Да имам една седмица зимата и поне две седмици лятото
      • Липса/загуба на желание за игра;
      Да си поставя стабилни дългосрочни цели. Да си поставям задачи върху, които да работя постоянно и да мога да измервам прогреса, Да си поставям ежемесечни предизвикателства.
      • Тилт
      Да открия какво ме тилтва. Да работя върху причните за тилта и да го редуцирам максимално или елиминирам напълно.

• Слаб или лош трафик (12.12.17)- преориентиране на часовете за игра и съответно дневния режим. Търсене на нови зали; Подобряване на уменията ми. Търсене на нови формати;

Това е от мен засега. Този лист вероятно ще бъде допълван. Също така ще се стремя да хвърлям по едно око на файла, които си направих поне веднъж седмичнои да си правя месечен анализ на това докъде съм стигнал. Ще се радвам на коментари съвети.

Мачкайте!

The post was edited 1 time, last by solarispoker ().

• Доста солиден и добре описан план Марто , ще следя с интерес темата :)

solarispoker wrote:

- 50к лв. от покер,(при резултат под този ще трябва да преосмисля мястото на покера в в приоритетите ми)
      - 80к лв. + всичко над това ще бъде отличен резултат, който ще трябва да бъде награден подобаващо. Да си измисля награда
      - Като играни лимити ще се стремя да бъда един от най-добрите играчи на всеки лимит, които играя и при подходяща банка ще опитам 600 и евентуално 1К (шот на 40 бай ина в бет365).
      - Относно МТТ $55-215 онлайн ми се струва добра цел, да стана един от добрите играчи играещи тези лимити.
      Точките свързани със заработване на фиксирана сума пари за една година . Най-вероятно биха ти донесли повече минуси и допълнително количество натиск / отпускане , пак е индивидуално това за всеки един човек (аз съдя за себе си ). Ще дам 2 примера , понеже не съм сигурен че го обяснявам достатъчно добре :

Пример 1 : Дата 11.06.2018 . Преглеждаш си как вървиш спрямо зададените финансови цели и виждаш че си на профит от 90к лв => до какво би те довела тази яснота че си си преизпълнил целите :
      - Би ли те мотивирала да продължаваш да грайдиш със същия темп или още повече от зададеното ?
      - Би ли те накарала да се отпуснеш и да си дадеш почивка понеже вече си си преизпълнил целите ?
      - Как би се отразило това и в/у цялостната ти игра - по-концентрирано ли ще играеш или ще си по-разконцентриран ?
      - Би ли вкарало отпускане във вземането на решения и тейбълселектването ти ?

Пример 2 : Дата 11.06.2018 . Преглеждаш си как вървиш спрямо зададените финансови цели и виждаш че си на загуба от 10к лв =>
      до какво би те довела тази яснота че си доста назад спрямо задедените цели и шанса да ги изпълниш е много малък :

- Би ли те мотивирала да продължаваш да грайдиш със същия темп или още повече от зададеното ?
      - Би ли те накарала да се отпуснеш и да си дадеш почивка понеже вече си си преизпълнил целите ?
      - Как би се отразило това и в/у цялостната ти игра - по-концентрирано ли ще играеш или ще си по-разконцентриран ?
      - Би ли вкарало допълнително напрежение във вземането на решения и тейбълселектването ти ?
    • - 4-6 часа преглед и анализ на ръце: Да си намеря някой компетентен играч, който има желание за развитие и да дискутирам час-два седмично с него. Най-добре в точно определен ден и час, за да го правим регулярно и систематично. Останалото време в тази графа ще бъде за преглед на мои ръце, статистики и бележки за опонентите

Тук съм. В скайп също. Мисля дори, че ще можеш да ми помогнеш с мотивацията за редовен грайнд, пък аз на тебе - кво бог дал. :)
    • s.sybev wrote:

Доста солиден и добре описан план Марто , ще следя с интерес темата :) - Благодаря, то това всъщност е съкратената версия, подходяща за форума ;)

solarispoker wrote:

- 80к лв. + всичко над това ще бъде отличен резултат, който ще трябва да бъде награден подобаващо. Да си измисля награда
      Точките свързани със заработване на фиксирана сума пари за една година . Най-вероятно биха ти донесли повече минуси и допълнително количество натиск / отпускане , пак е индивидуално това за всеки един човек (аз съдя за себе си ). Ще дам 2 примера , понеже не съм сигурен че го обяснявам достатъчно добре : Добре си го обяснил споко. Според мен поставянето на средносрочна/дъгосрочна материлна цел е добре от гледна точка на това, че ще знаем къде искаме да отидем, но всичко това е свързано с процесно-ориентираните цели, които трябва да показават пътя/начина, по който ще отидем. Затова съм се постарал да ги обвържа максимално добре. Лично на мен ми действа мотивиращо и мисля, че се справям по-добре когато имам разписани нещата, към които се стремя.
      Пример 1 : Дата 11.06.2018 . Преглеждаш си как вървиш спрямо зададените финансови цели и виждаш че си на профит от 90к лв => до какво би те довела тази яснота че си си преизпълнил целите: - Ще знам, че съм стигнал където трябва и ще набелжа нов план за действие и нови цели, които да преследвам. Добър вариант е така да стане, ама малко вероятно.
      - Би ли те мотивирала да продължаваш да грайдиш със същия темп или още повече от зададеното ? - Ще ми стане приятно със сигурност, но едва ли ще почна да грайндя повече или по-малко. Именно затова съм разписал колко искам да играя като часове за година, месец, седмица...
      - Би ли те накарала да се отпуснеш и да си дадеш почивка понеже вече си си преизпълнил целите ? - Не, оставил съм си достатъчно място за почивка. По-скоро ще отделя малко повече време да помисля как и накъде да продължа.
      - Как би се отразило това и в/у цялостната ти игра - по-концентрирано ли ще играеш или ще си по-разконцентриран ? - Предполагам ще ми е по-леко. Мисля, че всеки знае колко по-лесно се играе когато си на крилте на вариацията, а това неминуемо ще е така при такъв развой на събититята.
      - Би ли вкарало отпускане във вземането на решения и тейбълселектването ти ? - Не е изключено и не е като да не се е случвало вече, но си мисля, че сега ще съм по-подготвен от преди за подобен развой. [b][i]Може би ще селектвам по-зле :)

Пример 2 : Дата 11.06.2018 . Преглеждаш си как вървиш спрямо зададените финансови цели и виждаш че си на загуба от 10к лв =>
      до какво би те довела тази яснота че си доста назад спрямо задедените цели и шанса да ги изпълниш е много малък :

- Би ли те мотивирала да продължаваш да грайдиш със същия темп или още повече от зададеното ? - Ще ми е тъпо, няма как, но едва ли ще почна да грайндя повече или по-малко. Именно затова съм разписал колко искам да играя като часове за година, месец, седмица...
      - Би ли те накарала да се отпуснеш и да си дадеш почивка понеже вече си си преизпълнил целите ? Ако е небходимо бих взел малко повече почивка при такъв развой.
      - Как би се отразило това и в/у цялостната ти игра - по-концентрирано ли ще играеш или ще си по-разконцентриран ? Би ме напрегнало със сигурност, но определено ще потърся причините за това и ще се опитам да ги отстраня.
      - Би ли вкарало допълнително напрежение във вземането на решения и тейбълселектването ти ? Със сигурност ще има напрежение в повече. Може би ще селектвам по-добре :)
      Малко дълго стана, направо като интервю хаха. Мерси за въпросите, беше ми от полза да премисля пак някои работи. Ако има и други ще отговоря с удоволствие
    • Здравейте,
      От няколко дни се каня да си направя обзора на ноември тук, но все излиза нещо и остава на заден план. Та ако не го направя сега усещам, че няма да го направя никога, а и спомените позибледняха ;).

Графика:

Отново доста суинги и сравнително напрегнат месец. След кошмарния октомври обаче дори и резултат около б/е ми изглежда добре. Тук също имах един доста голям даун от около 20 стака, което за съжаление можеше да бъде избегнато поне частично с по-добра игра, и по-малко тилт. Тъпото, е че точно около тоя даун тилтнах здраво от неща независещи от мен.Ппримерно ограничение за депозит със скрил в Ипокер до 500 евро, точно след като съм си изтеглил банката :)(това не зависи от мен и не трябва да ми влияе). И депозирам 500 евро и няма маси на 100 и 200 само една на 400 с ебаси фишовете, бум сядам и на вторара ръка ме прибира фиша и гг за деня (Това зависи от мен и има какво да направя, за да не го допускам повече). И подобни тъпотии...
      Както и да е октомври и ноември ги приемам както една добра тренировка и необходимото зло, за да продължа към изпълнението да на по-големите си цели. Декември знам, че ще е добре за игра и влизам с очквания да дам най-доброто от себе си като представяне на всякакъв вид маси и да видим какво ще стане.

Успешен месец на всички, тоест вече половин месец :)
      Мачакйте!
    • Здравейте,
      Днес прегледах дългосрочните цели (искам да ми стане да го правя веднъж седмично, най-добре вторник) и отделих няколко минути да помисля върху тях и дали мога да коригирам нещо. Сетих се за още една възмона пречка по пътя, която може да има сериозно влияние, а именно:
      • Слаб или лош трафик - Какво мога/трябва да направя по въпроса ако това се случи:
      - преориентиране на часовете за игра и съответно дневния режим. Търсене на нови зали; Подобряване на уменията ми. Търсене на нови формати;

Мисля си, че винаги е добре да сме предварително подготвени ако нещата не вървят в желаната посока и затова го добавих в листа.
    • И малко фън
      IPoker, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $93.55 (46.8 bb)
      BB: $414.99 (207.5 bb)
      Hero (UTG): $200 (100 bb)
      MP: $200 (100 bb)
      CO: $200.73 (100.4 bb)
      BTN: $254.64 (127.3 bb)

Preflop: Hero is UTG with K K
      Hero raises to $6, MP folds, CO calls $6, BTN calls $6, SB raises to $93.55 and is all-in, BB folds, Hero calls $87.55, CO raises to $200.73 and is all-in, BTN folds, Hero calls $106.45 and is all-in

Flop: ($501.55) 8 4 7 (3 players, 3 are all-in)
      Turn: ($501.55) K (3 players, 3 are all-in)
      River: ($501.55) 4 (3 players, 3 are all-in)

Results: $501.55 pot ($4.00 rake)
      Final Board: 8 4 7 K 4
      SB showed A A and lost (-$93.55 net)
      Hero mucked K K and won $497.55 ($297.55 net)
      CO showed A A and won $0.00 (-$200 net)

Интересно, че точно по време на ръката жена ми беше при мен и гледаше и разправя "айде Попаааа", и после вика "ееееее как каро бе"? , "ама къде отиват чиповете бе, що така?"