Мнения за Microgaming?

• Здравей,

На какви лимити играеш? Аз играх близо година в ПКР и Бетсейф (същата мрежа, играчите са общи с бетсон). Като цяло е добра мрежата. Рейкът е нисък, особенно сравнен с Ипокер. Рейкбекът е 30 %, но имай предвид, че за микрогейминг се предлагат доста сделки и можеш да си осигуриш и нещо допълнително. За микронивата бих казал, че е един от най-добрите избори. Трафикът е добър също.
    • Благодаря ти за информацията.
      Щом рейкът е по-нисък от айпокер значи това ще е мрежата. :)

За сега мисля NL10 и да шотвам от време на време NL25, така че за сега и 30% рейкбек са ми идеални + бонуса за първи депозит (който едва ли ще мога да изчистя напълно).

А Betsafe достъпна ли е от България?
      Не че сигурно има голяма разлика, ама са ми промили мозъка с логото си на едно Audi RS6 :D
    • Регнах се в бетсън и за сега ще играя там. Малко ми е тегаво с това, че добавяш сума, а не допълваш до такава, ама ще му свикна.

По-важното е от тук нататък - чудя се дали да не стартирам нещо като блог, в който да ви тормозя за съвети от къде да уча, чии материали да ползвам, клипове и подобни, или да пускам отделни теми ?(
      Май най-добре ще е нещо и от двата свята - да си направя блогче и в отделни теми за препоръчване на клипове и някакви други материали.